Długopis z nadrukiem, mała powierzchnia – duża skuteczność

długopis z nadrukiem

Aktualnie zespoły zajmujące się działaniami marketingowymi wykorzystują każdą możliwą przestrzeń aby dotrzeć do klientów, nie ważne czy jest to duży bilbord w centrum miasta czy też minimalna przestrzeń na zakrętkach od napojów. W takich działaniach nie liczy się wielkość ale skuteczność, dlatego w działaniach wykorzystywane są coraz to nowe rzeczy. Z pozoru prozaiczne urządzenie jakim jest długopis świetnie nadaje się do promocji – zarówno na stoisku promocyjnym dużego sklepu jak i w małym gabinecie lekarskim jako gadżet który zawsze się przyda. Aby skutecznie przekazać marketingowe hasła warto zgłębić się w personalizację długopisów.

Kilka ciekawostek odnośnie długopisu z nadrukiem.

Długopisy z nadrukiem bezsprzecznie są najskuteczniejszym narzędziem reklamowym. Dzięki powszechności jest to narzędzie tanie, proste i potrzebne. Wykorzystywane już od 1938 roku, z czasem stało się nie tylko zwykłym przyrządem do pisania, ale narzędziem marketingowym.   Zdaniem większości ludzi, którzy otrzymali długopis w ramach akcji promocyjnych wykorzystywali go przez ponad rok – ciężko o coś bardziej skutecznego w tych widełkach cenowych. Dodatkowo możliwość hurtowej produkcji jest dodatkowym atutem takiego rozwiązania.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze długopisu z nadrukiem do promocji?

Z racji powszechności wykorzystania długopisów z nadrukiem, warto postawić na jakość i indywidualność. Nikt nie chciałby korzystać z długopisu który zwyczajnie nie jest wygodny i powoduje dyskomfort podczas pisania. Przy wyborze modelu wykorzystywanego do promocji warto zadbać o ergonomiczny kształt, wysokiej jakości mechanizm do włączenia i wyłączenia oraz gustowny i drogi wygląd, zwłaszcza, jeśli nasi klienci mają nas tak postrzegać. Drugą bardzo istotną kwestią jest nadruk – projekt i wykonanie. Indywidualizm projektu pomoże przekazać informacje na którym nam zależy, krótko i precyzyjnie, warto zadbać o atrakcyjną formę wizualną – unikatowość jest dodatkowym atutem w komunikacji marketingowej. Warto też zwrócić uwagę jakość nadruku – lepszy efekt da długo utrzymujący się napis niż ścierający się, odpadający nadruk który jedyne co po sobie pozostawi to negatywny przekaz marketingowy o naszej firmie. Reasumując warto postawić na sprawdzone i skuteczne rozwiązania związane z długopisami z nadrukiem aby nasi potencjalni klienci patrząc na długopis widzieli odzwierciedlenie jakości usług i produktów naszej firmy.