Modna odzież robocza dla pracowników twojej firmy

ubrania firmowe

Pracownicy różnych firm powinni być ubrani elegancko i gustownie. Ich ubiór powinien kojarzyć się z identyfikacją graficzną firmy czy też placówki edukacyjnej i stanowić spójną całość. Właśnie na takie wyzwanie odpowiada producent odzieży firmowej Friut of The Loom, który kładzie nacisk na jakość i prezencję ubrań reklamowych.

Tkaniny wysokogatunkowe wyznacznikiem jakości

Wszystkie ubrania wykonane są z wysokogatunkowych tkanin, zapewniających odpowiedni przepływ powietrza, jak również wygodę noszenia. Materiały, z których szyte są ubrania mają istotne znaczenia dla finalnego efektu. Wysokogatunkowe tkaniny prezentują się ładnie, a także dłużej będą używane. Istotne jest by firmowy strój dobrze wyglądał, a nie był np. wypłowiały czy rozciągnięty. Materiały niskiej jakości szybciej się mechacą i wycierają. Tkaniny, z których uszyta jest odzież promocyjna powinna być „oddychająca” i wygodna.

Odzież robocza
Odzież robocza

Budowanie silnej i znaczącej marki

Wśród proponowanej odzieży znajdują się koszulki polo, koszule, bluzy, polary, szorty oraz kurtki. Modele te przeznaczone są na odzież firmową, oferowane są również mundurki szkolne. Wśród bogatego asortymentu ubrań znajdują się modele damskie, męskie oraz dziecięce. Można z nich skomponować elegancki strój pracowniczy. Dzięki temu osoby pracujące w danej placówce, zakładzie pracy czy przedsiębiorstwie będą nosiły jednolity strój. Wpłynie to na pozytywny wizerunek całej firmy i będzie stanowić jej rozpoznawalny znak.

Ubrania firmowe na każdą okazję

Jedną z propozycji ubrań Friut of The Loom są koszulki polo, które często stanowią element firmowego stroju pracowników z wielu branż. Bardzo często noszą je pracownicy biurowi, osoby związane z transportem, hotelarstwem czy gastronomią. Koszulki polo łączą w sobie sportowy styl, jak również klasyczną elegancję. Kolejnym produktem są koszule, które w wyżej wymienionych branżach są  bardzo często wybierane. Bluzy firmowe najczęściej noszą osoby pracujące w transporcie czy budownictwie. Ta tania odzież robocza jest nieoceniona zwłaszcza w chłodniejsze dni. Tutaj liczy się przede wszystkim wygoda i funkcjonalność oraz ochrona przed chłodem. Garderoba ta jest w jednolitym kolorze i zazwyczaj posiada nadruk przedstawiający np. logo firmy.

Niektóre przedsiębiorstwa obdarowują swoich klientów firmowymi gadżetami, również odzież może stanowić ciekawy upominek. W ten sposób buduje się pozytywny wizerunek firmy i zaufanie do niej. Dzięki temu można również dotrzeć do sporego grona klientów.