Komfortowe i niedrogie noclegi w Rzeszowie

tani nocleg

Rzeszów to piękna, prężnie rozwijająca się stolica Podkarpacia. Silny rozrost ekonomiczny, a także stała modernizacja miasta sprawia, że chętnie odwiedzają je zarówno turyści, jak i nowi inwestorzy, pragnący właśnie tutaj rozpocząć lub rozwijać swój biznes. Bogata baza rozrywkowa, gastronomiczna oraz noclegowa gwarantuje przyjemny i komfortowy pobyt w Ręszowie. Szukając noclegów w centrum miasta, niedaleko rynku czy też niedaleko głównych atrakcji turystycznych, warto skorzystać z oferty hotelu Iskra, który łączy najważniejsze cechy jakie, powinien posiadać hotel. Wygodne, eleganckie pokoje, smaczna restauracja, przystępne ceny, oraz dogodna lokalizacja, to największe atuty tej placówki.

Komfortowe noclegi w centrum Rzeszowa

Hotel Iskra mieści się przy ulicy Dąbrowskiego w Rzeszowie. Jest to jedna z głównych arterii miasta, która prowadzi bezpośrednio do centrum. Hotel Iskra świetnie sprawdzi się jako wygodna i niedroga baza noclegowa dla pracowników, turystów, a także studentów zaocznych, dla których przygotowano specjalną ofertę cenową, na miarę studenckiej kieszeni. Hotel Iskra umożliwia organizację noclegów pracowniczych w bardzo wygodnych warunkach, na miarę 3-gwiazdkowego hotelu, w cenie średniej jakości 1-gwiazdkowej noclegowni. Wszystkie odnowione pokoje 1,2,3 pokojowe, a także komfortowe apartamenty są wyposażone w łazienkę, a także mają dostęp do bezprzewodowego internetu.

noclegi w centrum

Tanie noclegi w Rzeszowie na miarę potrzeb

Oferta Hotelu Iskra jest w pełni dopasowana do potrzeb swoich klientów. Jeżeli jest taka potrzeba, ceny ustalane są indywidualnie, w przypadku długoterminowej współpracy w ramach noclegów pracowniczych. Specjalne ceny dla studentów, a także śniadanie wliczone w cenę pokoju to dowód na to, że hotel stara się zapewnić pełen komfort, a także jak najlepiej dopasować się do potrzeb odwiedzających go osób.